Rozwoj firm rodzinnych w polsce

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały własny biznes w kajecie. W tymże tymże, w którym mówił ewidencje sprzedaży. A jego sklep nie miał tylko towarów oraz materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo oryginalnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej rzeczy?

Z usługą przychodzi firma Comarch, jeden z najważniejszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku i sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To wyjątkowe i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów oraz owoców. Buduje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i wraz mają świetne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę pomysłu i ułatwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla jednych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych oraz wielkich stanów, ustawiać miejsca dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To pewnie dodatki, do pewnego zadania, którym jest wydawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, natomiast nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.